Bajern poražen u Minhenu od Leverkuzena

Gosti iz Leverkuzena poveli su 42. minutu golom Štefana Kislinga, ali je hrvatski reprezntativac Mario Mandžukić izjednačio u 77. minutu.

Golom Sidneja Sema u 87. minutu Leverkuzen je uspeo da pobedi Bajern i toj ekipi nanese prvi poraz u sezoni.

Štutgart je golom Kristijana Gentnera u 6. minutu došao do prednosti, a pobedonosni gol za domaćina postigao je Vedad Ibišević 84.

Jedini gol za Ajntraht postigao Aleksandar Majer u 67. minutu.

Srpski internacionalac Zdravko Kuzmanović presedeo je celu utakmicu na klupi Štutgarta

Hanover je kod kuće izgubio od Borusije Menhengladbah sa 3:2, iako je do 70. minuta vodio 2:0, ali su gosti za 10 minuta uspeli da preokrenu rezultat.

Bajern iz Minhena zadržao je prvo mesto na tabeli nakon odigranog devetog kola.

Šalke je drugi sa četiri boda zaostatka, dok je Ajntraht treći, a Borusija Dortmund četvrta.