Milan izvukao bod protiv Palerma

Palermo je na svom terenu poveo golom Fabricija Mikolija iz penala u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena, a na 2:0 povećao je Franko Brijenca u 47. minutu odličnim udarcem sa 20 metara.

Jedan od ključnih momenata desio se u 53. minutu, kada je španski fudbaler Bojan Krkić Peres zamenio Alešandrea Pata i učestvovao u akcijama kod oba gola Milana.

POGLEDAJ VIDEO: Palermo - Milan 2:2

Prvo je prednost Palerma smanjio Rikardo Montolivo u 69. minutu, kada je posle dodavanja Krkića šutirao sa 10 metara iskosa levo, a lopta je zakačila štopera domaćih Ezekila Munjosa i prevarila golmana Samira Ujkanija.

Konačnih 2:2 postavio je Stefan el-Šaravi u 80. minutu pošto je posle centaršuta Injasija Abatea golman Ujkani kratko izbio loptu posle duela sa Krkićem, koja je došla do strelca koji je lako poslao u mrežu.