Jagodina, Javor i Vojvodina u polufinalu Kupa Srbije

BEOGRAD, 21. novembra 2012. (Beta) - Fudbaleri Jagodine, Vojvodine i Javora plasirali su se u sredu u polufinale Kupa Srbije, pošto su u četvrtfinalnim mečevima zabeležili pobede na gostovanjima.

Jagodina je u Beogradu pobedila Rad sa 1:0 golom Miloša Lepovića u 61. minutu, dok su u druga dva meča izvodjeni penali.

Spartak je u Subotici bio na pragu pobede, pošto je od 31. minuta vodila golom Darka Puškarića, ali je gostima Abubakar Oumaru doneo izjednačenje u 89. minutu. Novosadski tim je posle šest serija slavio plasman medju četiri najbolja tima.

Javor i Borac odigrali su bez golova u regularnom delu, a Ivanjčani su bili srećniji u nastavku i tako zabeležili najveći uspeh u istoriji kluba, plasman u polufinale.

U poslednjem četvrtfinalnom meču od 16 sati igraju Crvena zvezda i OFK Beograd.