Pobede Rada, Hajduka, Javora i OFK

BEOGRAD, 24. novembra 2012. (Beta) - Fudbaleri Rada pobedili su u subotu na Banjici ekipu Novog Pazara sa 2:0, dok je Javor u Ivanjici istim rezultatom slavio protiv Radničkog iz Niša u 14. kolu Super lige Srbije.

Fudbaleri Hajduka iz Kule su na svom terenu trijumfovali protiv Donjeg Srema sa 3:2, dok je OFK Beograd na Karaburmi pobedio Spartak iz Subotice sa 1:0.

Rad je zabeležio drugu uzastopnu pobedu na svom terenu golovima Milan Mitrovića u osmom minutu i Slavka Perovića u 11.

Javor je i u četvrtoj uzastopnoj utakmici ostao neporažen, a ovog puta su bili bolji od Radničkog iz Niša. Golove u pobedi domaćina postigli su Ifeani Onilo u 29. minutu i Nemanja Vidić u 78.

Fudbaleri OFK Beograda su nastavili pobednički niz pobedom nad Spartakom, a gol odluke postigao je Vladan Adžić u 84. minutu.

Hajudk iz Kule je niz od pet utakmica bez pobede prekinuo trijumfom u uzbudljivoj utakmici protiv Donjeg Srema.