Pobede Junajteda i Sitija, remi Čelsija

Mančester junajted zabeležio je očekivanu pobedu protiv Vest Hema, ali je do bodova došao posle mnogo problema, jer su gosti pružili izuzetno snažan otpor. Gol odluke postigao je Robin van Persi u prvom minutu.

Posle primljenog gola tim iz Londona organizovanom i požrtvovanom igrom zatvorio je prilaze svom golu i malo je nedostajalo da velikom favoritu uzme bod.

Aktuelni šampion Mančester Siti takođe je uz dosta muke slavio u gostima protiv neugodnog Vigana (2:0).

Domaćin je dugo odolevao favorizovanom rivalu, a otpor je srušen u drugom poluvremenu za samo tri minuta, kada su mrežu zatresli Baloteli i Milner.

Srpski reprezentativac Matija Nastasić je u dresu Sitija odigrao celu utakmicu, dok je Aleksandar Kolarov ušao sa klupe u 68. minutu.

Čelsi je pod vođstvom novog menadžera Rafe Benitesa zabeležio i drugi remi. Nakon 0:0 u nedelju protiv Mančester Sitija, zvanični prvaci Evrope večeras su na Stamford Bridžu ponovo bili neefikasni i protiv gradskog rivala Fulama odigrali razočaravajuće bez golova.

Kapiten srpske reprezentacije Branislav Ivanović odigrao je ceo meč za Čelsi.