Liga šampiona, vaterpolo: Partizan sjajnom igrom u finišu pobedio Seged

"Crno-beli" imaju sedam bodova iz četiri utakmice, osam manje od gostiju koji imaju meč više.

Partizan je dobro počeo meč, dva puta stizao do vođstva, ali je pao u finišu poluvremena i dozvolio Mađarima da steknu dva gola prednosti.

Ranije u sredu, Crvena zvezda je savladala Olimpijakos 11:9, dok je u ovom kolu Vojvodina slobodna.

Drugo poluvreme je donelo bolju igru Segeda koji je treću četvrtinu završio vođstvom 5:4. Partizan nikako ne uspeva da se konsoliduje u napadu, procenat šuta je očajan.

Sreća nije pratila "crno-bele" ni u nastavku jer je lopta pogađala prečku i stativu, ali nije htela u gol, pa je rezultat pola četvrte četvrtine bio kao na kraju treće.

Konačno su "crno-beli" počeli da igraju kako umeju, pa je sa dva gola Miloša Ćuka Partizan uspeo da izjednači na 6:6.

Uigrana akcija Ćuka i Mitrovića donela je vođstvo Partizanu od 7:6 na dva minuta pred kraj, a Soro je sjajnom odbranom sprečio Seged da izjednači.

Sevnula je kontra Partizana i Mandić donosi velikih plus dva za Partizan na minut pred kraj meča, što je i konačan rezultat 8:6 za Partizan.