Zvezda srušila Uniks u punom Pioniru

Najefikasniji u pobedničkoj ekipi bio je kapiten Igor Rakočević sa 21 poenom, dok je Raško Katić ubacio 12, a Majk Skot 11.

U ekipi Uniksa najbolji je bio Mir Četmen sa 18 poena, dok je ubacio Čak Ejdson dodao 14.

Zvezda je bolje otvorila meč i povela sa 4:0, ali su gosti potom napravili seriju od 9:0 i preokrenuli rezultat.

Uniks je sredinom druge četvrtine imao prednost od deset poena (30:40), ali je beogradski klub u završnici poluvremena uspeo da smanji rezultat i ode na odmor sa deficitom od dva poena (41:43).

Crveno-beli su furijozno krenuli u trećem periodu, kada su serijom od 15:0 u prvih pet minuta drugog poluvremena došli do plus 13, a najveća prednost Zvezde bila je u osmom minutu treće četvrtine, čak petnaest razlike (68:53).

U poslednjem periodu viđena je odlična košarka na obe strane, ali su se gosti bolje snašli i uspeli da smanje rezultat do kraja meča.

U drugoj utakmici Grupe L, Ulm je u Nemačkoj deklasirao Galatasaraj sa 91:70 i nakon kompletnog četvrtog kola, obe ekipe imaju skor od dve pobede i dva poraza.