Pobeda Arsenala, poraz Čelsija

Fudbaleri Evertona i Aston Vile odigrali su nerešeno 3:3, a na meču između Vigana i Sautemptona bilo je 2:2, dok je Vest Hem bio bolji od Svonsija sa 1:0.

Arsenal je u trećem uzastopnom meču u ligi došao do bodova, a danas su slavili golom Lukaša Podolskog u 78. minutu iz slobodnog udarca.

Njukasl je u samom finišu meča, nakon preokreta, slavio protiv prvaka Evrope londonskog Čelsija.

Domaća ekipa je došla do prednosti u 41. minutu preko Džonasa Gutiereza, dok je izjednačenje Čelsiju doneo Frenk Lampard u 55.

Čelsi je već u 61. minutu uspeo da dođe do prednosti, a gol je postigao Huan Mata.

Izjednačenje Njukaslu u 68. minutu donosi Musa Sisoko, a isti igrač u poslednjim trenucima meča postavlja konačan rezultat.

Reprezentativac Srbije Branislav Ivanović odigrao je ceo meč za ekipu iz Londona.

Reding je u poslednja četiri meča čak tri puta slavio, dok su jednom odigrali nerešeno.

Reding je već u sedmom minutu preko Džimija Kebea došao do prednosti, dok je sa druge strane Krejg Gardner u 29. doneo izjednačenje gostima.

Kebe je u 85. minutu postavio konačna rezultat i tako odaljio reding od zone ispadanja.