Juve vodio 2:0, Fiorentina pobedila sa 4:2

Juventus je na kraju prvog poluvremena vodio sa 2:0 golovima Karlosa Tevesa u 36. minutu iz jedanaesterca i Pola Pogbe u 39. minutu.

Domaći su do pobede došli zahvaljujući Đuzepeu Rosiju, koji je postigao "het trik". On je mrežu pogađao u 65. minutu iz penala, u 75, i 80. minutu. Gol za "ljubičaste" postigao je i Hoakin u 77. minutu.

Fiorentina se četvrtom prvenstvenom pobedom popela na peto mesto na tabeli sa 15 bodova, dok je aktuelni šampion posle prvog prvenstvenog poraza treći sa 19 bodova, koliko ima i drugoplasirani Napoli. Prva je Roma sa 24 bodova.

Fudbaleri Sasuola ostvarili su prvu pobedu u Seriji A, pošto su na svom terenu pobedili Bolonju sa 2:1. Domeniko Berardi postigao je prvi gol u 11. minutu iz jedanaesterca, a vođstvo je duplirao Antonio Floro, pet minuta kasnije. Jedini gol za goste postigao je Alesandro Dijamanti u 33. minutu iz penala.

Posle prve pobede u ligi Sasusolo se sa poslednjeg popeo na 18. Mesto na tabeli sa pet bodova, a Bolonja je sada poslednja s tri boda.