Zvezda izgubila od drugoligaša Sloge

0

Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su danas od drugoligaša Sloge sa 1:0 u prvom pripremnom meču za prolećni deo sezone, a trener Slaviša Stojanović rekao je da je njegov tim promašio mnogo dobrih prilika za gol.

„Rezultat je uvek bitan. Imali smo dosta prilika za pogodak, ali nismo uspeli da ih realizujemo. Pored rezultata, najvažnije je bilo da se uverimo u kakvom je fizičkom stanju ekipa. Za prethodnih osam dana uspeli smo da odradimo sve što smo planirali. U ponedeljak putujemo u Sloveniju na prvi deo priprema i nastavljamo sa žestokim radom“, rekao je Stojanović za klupski sajt posle meča.

U sastavu vicešampiona Jelen Superlige našao se i oporavljeni Darko Lazović, a najbolje prilike za Zvezdu nisu iskoristili Abiola Dauda i Ifeani Onjilo, dok se u nekoliko dobrih šansi našao i povratnik sa pozajmice Ognjen Ožegović.

Nigerijac sa švedskim državljanstvom u ekipi Zvezde je imao čak četiri fantastične prilike u prvom poluvremenu, ali nije bio precizan. U finišu meča Ožegović je imao šansu da poravna rezultat, ali je njegov udarac zaustavila stativa.

Prvo poluvreme za Crvenu zvezdu odigrali su: Rajković, Mijailović, Martinović, Krneta, Lazić, Jokić, Milijaš, Milunović, Pečnik, Dauda, Mihajlović.

U nastavku su zaigrali: Vesić, Petković, Omega, Arauho, Nenadić, Gogić, Kovačević, Đuričković, Lazović, Onjilo i Ožegović.