KAKVA SAD SAHRANA? Boris Beker proslavio 50. rođendan i jednom izjavom šokirao javnost!

Bivši nemački teniser Boris Beker sinoć je proslavio rođendan u krugu porodice sinova Noe, Elijasa i Amadeusa.

On se pohvalio slikom na Instagramu i kratko napisao "The Becker Boys"  a ispod stavio tag #50 kojim je naglasio da mu je divan dan.

Prisetimo se da je Boris postao profesionalni tenise 1984. godine. Pobedio je na šest Grend slem turnira i osvojio je zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Barseloni. Bio je najmlađi je pobednik turnira u Vimbldonu, titulu je osvojio kada je imao 17 godina. Igrao je na osam ATP finala a pobedio je na tri.

U intervjuu za jedne britanske novine baš na svoj rođendan Beker je izjavio da se više ne oseća kao Nemac i da mu je želja da ga i sahrane u njegovom "domu" - Vimbldonu.

Boris Beker iz prvog braka sa Barbarom Fleuts ima sinove Nou i Elijasa. Pre pet godina sa drugom suprugom Šarli Lili Kersenberg dobio je sina Amadeusa Benedikta Luisa. A pored tri naslednika, on je i ponosan otac ćerke Ane, koju je dobio u vezi sa manekenkom Anom Ermakovom.

Autor: Nadlanu.com/N.P.