Pobede Juventusa i Intera, remi Rome

BEOGRAD, 19. septembra 2010. (Beta) - Fudbaleri Juventusa ubedljivo su u gostima savladali ekipu Udinezea sa 4:0 u utakmici trećeg kola prvenstva Italije, dok je aktuelni šampion Inter savladao domaći Palermo sa 2:1.

"Stara dama" je u Udinama povela u 18. minutu preko Leonarda Bonučija, a na 2:0 povisio je Fabio Kvaljarela u 24. minutu.

Klaudio Markizio je u 43. minutu postigao treći pogodak za goste, a konačan rezultat postavio je Vinčenco Jakinta u 77. minutu.

Reprezentativac Srbije Miloš Krasić odigrao je veoma dobro celu utakmicu u dresu Juventusa, koji je danas zabeležio prvu prvenstvenu pobedu.

Šampion Italije je gubio sa 1:0 protiv domaćeg Palerma, ali su "nero-azuri" preokrenuli i pobedili golovima Samjuela Etoa u 62. i 70.
minutu.

Ekipa Rome nije uspela na svom stadionu da savlada Bolonju, iako je vodila sa 2:0.

"Vučica" je povela u osmom minutu golom Marka Borijela, a na 2:0 povisio je Mateo Rubin auto-golom u 59. minutu. Veliki bod Bolonji doneo je dvostruki strelac Marko di Vajo u 77. i 89. minutu.