Kjevo osvojio bod protiv Rome

BEOGRAD, 4. decembra 2010. (Beta) - Fudbaleri Kjeva i Rome odigrali su u Veroni nerešeno 2:2, u utakmici 15. kola italijanskog prvenstva, iako je rimski tim na poluvremenu imao dva gola prednosti.

Dvostruki strelac u timu Rome bio je Brazilac Fabio Simplisio, koji je mrežu pogadjao u 26. i 44. minutu. Domaći su smanjili u 61. Minute preko Davidea Moskardelija, a bod Kjevu doneo je Pablo Granoće sedam minuta pre kraja utakmice.

Roma je utakmicu završila sa igračem manje pošto je Danijele De Rosi u 86. minutu dobio crveni karton zbog saplitanja Moskardelija.

Roma je sedma na tabeli i ima 23 boda, koliko su sakupili i Palermo i Inter na petom, odbnosno šestom mestu. Kjevo je deveti sa tri boda manje.

Večeras od 20.45 igraju Milan i Breša, a ostale utakmice 15. Kola igraju se sutra.