Partizan zaustavljen na Banjici

0

Fudbaleri Rada i Partizana odigrali su nerešeno 2:2 u nedelju na Banjici u utakmici 19. kola prvenstva Srbije.Gosti iz Humske poveli su golom Nemanje Tomića u 17. minutu, ali su …

BEOGRAD, 20. marta 2011. (Beta) – Fudbaleri Rada i Partizana odigrali su nerešeno 2:2 u nedelju na Banjici u utakmici 19. kola prvenstva Srbije.

Gosti iz Humske poveli su golom Nemanje Tomića u 17. minutu, ali su igrači Rada preokrenuli rezultat do kraja poluvremena golovima Tomislava Pajovića u 37. i Nikole Lekovića u 42. minutu. Konačan rezultat postavio je Ivica Iliev u 58. minutu.

Partizan će i posle 19. kola ostati na vodećoj poziciji Super lige, ali ukoliko Crvena zvezda u nedelju uveče pobedi BSK razlika izmedju „večitih“ iznosiće dva boda.

Rad je usamljen na četvrtom mestu tabele sa 36 bodova.