Pobede Intera i Juventusa, gol Krasića

BEOGRAD, 20. marta 2011. (Beta) - Fudbaleri Intera pobedili su na svom terenu ekipu Lečea sa 1:0 u 30. kolu prvenstvu Italije i približili se na dva boda zaostatka vodećem Milanu.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Đampaolo Pacini u 62. minutu, a reprezentativac Srbije Dejan Stanković odigrao je poslednjih nekoliko minuta utakmice za Inter.

Ekipa Juventusa je na svom terenu savladala Brešu sa 2:1 i došla do prve pobede u poslednjih pet prvenstvenih utakmica.

Strelac prvog pogotka za domaćina bio je Miloš Krasić u 23. minutu, a izjednačio je Eder u 42. minutu. Pobedu "staroj dami" doneo je Alesandro del Pjero u 68. minutu.

Fudbaleri Udineza pobedili su na svom stadionu ekipi Kataniju sa 2:0, što je četvtri uzastopni prvenstveni uspeh za tim sa severa Italije.

Golove za domaćine postigli su Gokhan Inler u 22. i Antonio di Natale iz penala u 74. minutu.

Ekipa Kjeva savladala je u gostima Bari sa 2:1, Sampdorija je kod kuće izgubila od Parme sa 1:0, dok su Bolonja i Đenova remizirale 1:1.