Bruka Partizana u Senti!

U prijateljskom meču domaći srpskoligaš nije bio baš "prijateljski" nastrojen prema gostima iz Beograda.

Iako je sam početak meča sve do 10-og minuta protekao u ispitivanju snaga, nastavak je obilovao prilikama i dobrim akcijama na obe strane.

Domaći su poveliu u 35 minutu posle tropotezne akcije Popov-Jović – Beslać.

U 43 minutu Senta je udvostručila vođstvo posle akcije Belaća i Đukića, koji ubacuje loptu ka Farkašu koji matira Stojkovića. Samo minut kasnije Diara smanjuje vođstvo posle preciznog šuta.

Kazna za promašaje crno-belih je stigla ubrzo kada je Vasin posle dubinskog pasa Popova doveo Senćane u vođstvo od 3:1, na opšte oduševljenje domaćih gledalaca. Do kraja meča Šćepović je imao odličnu priliku, ali je njegov rezantan šut završio tik iznad prečke.

Konačan rezultat postavio je Diara svojim drugim golom na asistenciju Smiljanića.

Senta: Bodiroga, Farkaš, Kakaš, Radin, Cvetković, Grujić, Jović, Popov, Kurtušić, Đukić, Beslać.

Igrali su još: Vukobrat, Vojvodić, Đeri, Vasin, Pankarićan, Mandić, Žmukić.

Partizan: Stojković, Miljković, Stanković, Rnić, Anderson, Ranković, Smiljanić, Babić, Ilić, Šćepović, Dijara.

Igrali su još: Petrović, Lazevski, Jovančić.