Hajduk nastavio pobedničku seriju

U drugoj današnjoj utakmici, OFK Beograd je na svom terenu takođe posle preokreta pobedio Rad sa 2:1 u malom beogradskom derbiju.

Čačane je u Kuli u vođstvo doveo Jovan Damjanović u 61. minutu, a preokret je doneo preporođeni Sead Hadžibulić sa dva gola za samo tri minua - u 74. i 77.

Hajduk je tako prvi sa 12 bodova, tri više od branioca titule Partizana i Crvene zvezde.

Rad je pretrpeo drugi uzatopni poraz danas, a OFK je došla do drugog trijumfa u sezoni. "Građevinare" je u vođstvo doveo Nikola Stojiljković u 45. minutu, a izjednačio je veteran Milan Purović u 53, što mu je prvi pogodak u dresu tima sa Karaburme.

Pobednički gol delo je letošnjeg pojačanja "romantičara" Miloša Mijića u 77. minutu.