LE: Golovi Ljuboje, Radovića i Mrdakovića

Ljuboja je 67. minutu izjednačio rezultat na 1:1, a Radović je kasnije doneo pobedu Legiji pošto je u 89. minutu na asistenciju Ljuboje postigao treći gol za tim iz Varšave.

Srpski reprezentativac Miloš Ninković presedeo je ceo meč na klupi u remiju 1:1 kijevskog Dinama i Makabija iz Tel Aviva.

POGLEDAJ VIDEO: Ljuboja i Radović za pobedu Legije!

Austrijski Salcburg je pobedio kod kuće Slovan iz Bratislave sa 3:0, a za goste Marko Milinković je odigrao ceo meč.

Rumunski Vasluj odigrao je kod kuće 2:2 sa švajcarskim Cirihom, a za domaću ekipu nastupila su tri igrača iz Srbije. Miloš Pavlović je odigrao ceo meč, dok je Petar Jovanović zamenio Nemanju Milisavljevića u 72. minutu.

Drugi gol za Vasluj postigao je bivši igrač Borca iz Čačka Majk Tamvanjera iz Zimbabvea.

Fudbaleri kiparskog AEK-a iz Larnake odigrali su večeras kod kuće nerešeno 1:1 sa Steauom iz Bukurešta, a jedini gol za domaće postigao je povremeni reprezentativac Srbije Miljan Mrdaković.

Mrdaković je jedini gol za Kiprane postigao u 59. minutu.

(old_image)

Fudbaleri engleskog drugoligaša Birmingema pobedili su večeras Maribor u gostima sa 2:1 u drugom kolu Grupe H Lige Evropa.

Reprezentativac Srbije Nikola Žigić igrao je od 65. minuta kada je zamenio Marlona Kinga.

Tvente je kod kuće pobedio Vislu iz Krakova sa 4:1, a kog gostiju do 67. minuta igrao je Ivica Iliev koga je zamenio drugi Srbin Dragan Paljić.

Škotski Seltik odigrao je kod kuće 1:1 sa Udenezeom, a za goste je igrao Dušan Basta, koji je zamenjen na poluvremenu.

Šalke je u Gelzenkirhenu pobedio Makabi iz Haife sa 3:1, a reprezentativni golman Srbije Bojan Šaranov branio je za goste ceo meč.

(old_image)

A grupa

Rubin – PAOK 2:2 (Valdez 52, Djadjun 66 – Atanasiadis 22, Focakis 80)

Totenhem – Šamrok 3:1 (Pavljučenko 60, Defo 62, Dos Santoš 66 – Rajs 50)

Tabela: Rubin i Totenhem po 4, PAOK 2, Šamrok bez bodova.

B grupa

Vorksla – Hanover 1:2 (Kurilov 50 – Abdelue 32, Pander 44)

Standard – Kopenhagen 3:0 (Seijas 57, Felipe 72, Kanu 79)

Tabela: Hanover i Standard po 4, Kopenhagen 3, Vorskla bez bodova.

C grupa

Legija – Hapoel Tel Aviv 3:2 (Ljuboja 67, Komorovski 72, Radović 89 – Tamuz 34, Lala 78)

Rapid Bukurešt – PSV 1:3 (Aleksa 28 – Buma 43, Toivonen 89, Matavz 90)

Tabela: PSV 6, Rapid i Legija po 3, Hapoel bez bodova.

D grupa

Sporting – Lacio 2:1 (Van Volfskinel 21, Insua 45 – Klose 40)

Vaslui – Cirih 2:2 (Vesli 62. jedanaesterac, Temvanjera 77 – Alfonse 32, Mehmedi 78)

Tabela: Sporting 6, Vaslui 2, Lacio i Cirih po 1.