Nikolić poželeo još bolji uspeh Kolašincu i Bekriću

BEOGRAD, 2. jula 2012. (Beta) - Predsednik Srbije Tomislav Nikolić razgovarao je u ponedeljak sa srpskim atletičarima Asmirom Kolašincem i Emirom Bekrićem, koji su osvojili medalje na prvenstvu Evrope u Helsinkiju i poželeo im još bolji uspeh na predstojećim Olimpijskim igrama, saopšteno je.

U saopštenju Kabineta predsednika navodi se da je Nikolić Kolašincu i Bekriću zahvalio na radosti koju su svojim uspehom priredili gradjanima, dok su mu oni zahvalili na podršci i poklonili mu dres Srbije i Atletskog kluba "Partizan".

Razgovoru su prisustvovali i članovi tima - treneri Nikola Tomašević i Mirjana Stanojević, predsednik Atletskog kluba "Partizan" Dragan Vasiljević, predsednik Atletskog saveza Srbije Veselin Jevrosimović, član Olimpijskog komiteta Srbije Dragan Životić i legenda jugoslovenske atletike Franjo Mihalić.

Emir Bekrić osvojio je drugo mesto u finalu trke na 400 metara s preponama, dok je Asmir Kolašinac zauzeo treće mesto u finalu bacanja kugle.