Partizan pregazio BSK

Strelci za crno-bele bili su Ivan Ivanov u 25, Saša Ilić u 47. i Mohamed Zabija u 48, Nikola Ninković u 66, Stefan Šćepović u 74. i Lazar Marković u 83. i golman Vladimir Stojković iz penala u 90. minutu.

Partizan je bio bolji, od početka kontrolisao utakmicu, dok su gostujući fudbaler tek nekoliko puta uspeli da šutnu na gol, ali bezopasno.

POGLEDAJ VIDEO: Partizan - BSK 7:0

Crno-beli su poveli kada je posle centaršuta Lazara Markovića sa leve strane Ivanov ostao sam i udarcem glavom savladao golmana gostiju Ljuba Kovačevića.

Prednost branioca titule udvostručio je kapiten Ilić u 47, a samo minut kasnije Zabija je iskoristio odličan pas Lazara Markovića, izašao sam ispred Kovačevića i lako ga savladao za 3:0.

Na 4:0 povećao je jedan od najboljih fudbalera Partizana na ovoj utakmici, Nikola Ninković, a prednost od 5:0 doneo je Šćepović koji je glavom savladao protivčkog golmana posle centaršuta Nemanje Tomića.

Prednost crno-belima od 6:0 doneo je Marković posle asistencije Vladimira Volkova, a konačan rezultat postavio je golman Stojković pošto je izveo penal u 90. minutu utakmice.