Javor ubedljiv u Smederevu, pobedio sa 5:0

BEOGRAD, 18. avgusta 2012. (Beta) - Fudbaleri Javora iz Ivanjice ubedljivo su u subotu u gostima savladali Smederevo sa 5:0, u drugom kolu Super lige Srbije.

Het-trik za ekipu iz Ivanjice postigao je Vladimir Radivojević, koji je golove postigao u trećem, 15. i 47. minutu. Strelci su još bili Nikola Jakimovski u 14. i Žarko Lazetić u 90. minutu.

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su u gostima kulski Hajduk sa 2:1. Oba gola za Nišlije dao je Strahinja Petrović, u 20. i 49. minutu, dok je strelac za Hajduk bio Lazar Veselinović u 23. iz penala.

Radničkom je to prva pobeda od povratka u Super ligu, pošto su u prvom kolu izgubili od Novog Pazara.

Vojvodina je u gostima savladala subotički Spartak sa 1:0 golom Miroslava Stevanovića u 51. minutu, dok je BSK na svom stadionu u Borči istim rezultatom dobio Slobodu iz Užica pogotkom Mileta Savkovića u 13. minutu.