Nišlije i Kragujevčani odigrali nerešeno u Jagodini

JAGODINA, 24. avgusta 2012. (Beta) - Fudbaleri niškog Radničkog i Radničkog 1923 odigrali su u petak u Jagodini 1:1 u prvoj utakmici trećeg kola fudbalskog prvenstva Srbije.

Nišlije su dočekale Kragujevčane u Jagodini, pošto još nije završeno renoviranje njihovog stadiona. Oba rivala odigrala su meč bez mnogo šansi, a najveći deo akcije na terenu odigrao se u razmaku od tri minuta.

Vladan Binić ukrao je u 58. minutu loptu Aleksandru Kosoriću, a onda pretrčao oko 30 metara i lobovao istrčenog golmana gostiju Ognjena Čančarevića i tako doveo niški Radnički u vodjstvo. Samo tri minuta kasnije Ivan Pejčić je centrirao, a Miloš Tintor je iskoristio svoju visinu i glavom je postigao gol za izjednačenje.