Donji Srem i dalje bez poraza u Super ligi

Oni su tako u trećem kolu nastavili dobre rezultate u svojoj debitanskoj sezoni u Super ligi Srbije.

Donji Srem je poveo golom Ognjena Damjanovića u sedmom minutu, ali su domaći fudbaleri uspeli da preokrenu pogotcima Predraga Ranđelovića u 37. i Duška Stajića u 40. minutu.

Izjednačenje gostima i konačnih 2:2 doneo je Miša Petković u 90. minutu iz penala.

Klub iz Pećinaca posle remija nalazi se na vodećem mestu na tabeli Super lige sa osvojenih sedam bodova.

Drugu pobedu zabeležila je ekipa Javora, koja je na svom terenu sa 2:0 savladala subotički Spartak.

Golove za tim iz Ivanjice postigli su Eliomar Silva u trećem i Nikola Jakimovski u 10. minutu iz penala.

OFK Beograd je na svom stadionu igrao nerešeno bez golova sa kulskim Hajdukom, dok je isti rezultat bio i na Banjici gde su igrali Rad i Smederevo.

Radnički iz Niša i Radnički 1923 iz Kragujevca odigrali su juče nerešeno 1:1 u prvoj utakmici trećeg kola, dok se danas u 19.30 u Novom Sadu sastaju Vojvodina i BSK iz Borče.

Sutra će igrati Novi Pazar i Crvena zvezda, kao i Partizan - Jagodina.