Janković: Važna pobeda na vrućem terenu

"Bila je ovo mnogo teška i važna utakmica za nas. Karakter je bio na testu, ali uspeli smo da pobedimo na jednom vrućem terenu. Dobro je da smo uspeli da reagujemo posle vođstva domaćeg tima... Brzo smo poveli u drugom poluvremenu i time izbegli nervozu u finišu utakmice", rekao je Janković za televiziju Arena sport posle meča u Novom Pazaru, koji je njegov tim dobio sa 2:1.

POGLEDAJ VIDEO: Crvena zvezda - Novi Pazar 2:1

Utakmica se igrala pred praznim tribinama, pošto je Novi Pazar odlukom Disciplinske komisije Fudbalskog saveza Srbije (DK FSS) kažnjen sa dva meča bez publike kao domaćin, zbog tuče navijača pred duel proslog kola kada je jedna osoba izbodena nožem.

Janković je istakao da mu je žao što nije bilo navijača, ali je i pored kazne DK FSS na stadionu bilo oko 50 gledalaca koji su navijali za domaći tim.

Golove za Zvezdu postigli su Filip Kasalica u 38. i Luka Milunović u 53. minutu, dok je strelac za domaći tim bio Miloš Bogunović u 28. minutu.