Zvezda remizirala sa Karšijakom

Crveno-beli nisu dobro ušli u utakmicu, te su nakon prvih 20 minuta igre imali zaostatak od čak 14 razlike, 30:44.

Ipak, mnogo bolja igra u drugom poluvremenu donela je i neizvesnu završnicu u kojoj je Karšijaka imala na kraju dosta sreće, jer je Igor Rakočević kod nerešenog rezultata 78:78 promašio dodatno slobodno bacanje.

Treba istaći i činjenicu da je sudijska trojka u sastavu Jevtović, Ninković, Nikolić jako loše odradila svoj posao na večerašnjem meču što je znatno uticalo, pre svega na igru Crvene zvezde kojoj su suđene tri tehničke greške, ali i na celokupan tok utakmice.

Ni na ovoj utakmici u sastavu nije bilo Andreje Milutinovića.

Na kraju, doneta je odluka da se ne igraju produžetci, obzirom da je reč o prijateljskoj utakmici.

Crvena zvezda: Rakočević 20, Čović12 ( 3/3 za 3) , Savović 12 ( 9sk), Katić 11, Cvetković 4, Mitrović, Subotić, Radivojević, Moris 3, Simonović 8 (5 sk), Milovanović, Lazić, Braun 8 (9 sk).