Crveno-beli rasupucani protiv Borče

Strelci za Zvezdu bili su Miloš Dimitrijević u drugom minutu, Nikola Mikić u petom, Ognjen Mudrinski u 37, Luka Miluniović u 40, Natanijel Asamoa u 69, Aleksandar Pantić u 81. i Nikola Maksimović u 90. minutu.

Golove za goste postigli su Vuk Sotirović u 60. minutu i Blažo Bulatović u 87. minutu.

POGLEDAJ VIDEO: Crvena zvezda - BSK Borča 7:2

Zvezda je posle prvog poluvremena vodila sa 4:0. Prednost je mogla da bude i ubedljivija, međutim, raspoložen je bio golman gostiju Ljubo Kovačević, koji je odlično branio udarce iz daljine pre svih kapitena Crvene zvezde Nenada Milijaša.

U drugom poluvremenu viđena je opuštenija igra, a gosti su došli do dva pogotka pošto su Sotirović i Bulatovijh iskoristili greške Zvezdine odbrane. Oni su izašli ispred golmana Aleksandra Kirovskog, obišli ga i lako postigli golove.

Pobeda Crvene zvezde nijednog trenutka nije dolazila u pitanje, a meč je završen sa ubedljivih 7:2.

Utakmici na stadionu Crvene zvezde prisustvovalo je oko 10.000 gledalaca.

Zvezda posle ove pobede ponovo zaostaje dva boda za vodećim Partizanom.