Katanija silna protiv Lacija, pobeda Fiorentine

Katanija je slavila golovima Alehandra Gomesa u 9. i 29. minutu, dok su po jedan gol postigli Frančesko Lodi u 25. minutu iz penala i Pablo Sesar Barientos u 69.

Fiorentina je na svom terenu uspela da upiše treću pobedu u nizu, a golove za domaćina postigli su Gonzalo Rodriges u 14, Stevan Jovetić u 50, Luka Toni u 54. i Huan Kuardado u 89. minutu.

Jedini gol za Kaljari postigao je Federiko Kasarini u 42. minutu.

Sprski reprezentativac Nenad Tomović odigrao je ceo meč za tim iz Firence.

Atalanta je u gostima uspela nakon dva poraza i remija da upiše pobedu, a za to su zaslužni bili Đakomo Bonaventura u 2. minutu i Đuzepe De Luka u 76.

Gol za Sampdoriju postigao je Enco Mareska u 53. minutu.

Sijena je na svom terenu slavila protiv Đenove sa 1:0, a pobedonosni gol postigao je Masimo Paci u 55. minutu.

Bolonja je kod kuće remizirala sa Udinezeom 1:1, a isti rezultat bio je u Napulju između Napolija i Torina.

Srpski reprzentativac Alen Stevanović presedeo je ceo meč na klupi Torina.

Ranije danas Peskara je na svom terenu pobedila Parmu sa 2:0, dok se kasnije Roma dočekuje Palermo u poslednjoj utakmici 11. kola Serije A.