Remi Fiorentine i Sampdorije, gol Krstičića

Fiorentini je povela u 21. minutu golom bivšeg fudbalera Partizan Stefana Savića, a na 1:1 izjednačio je srpski internacional Nenad Krstičić pogotkom u 48. minutu.

Sampdorija je uspela da preokrene rezultat, a prednost gostima doneo je autogolom Gonsalo Rodriges u 72. minutu.

Stefan Savić je još jednom uspeo da zatrese mrežu Sampdorije i tako u 75. minutu postavi konačni rezultat.

Fiorentini je ovo bio drugi uzastopni remi i trenutno zauzima četvrto mesto u ligi sa 29 bodova, koliko ima i Lacio.

Sampdorija je nakon dve vezane pobede remizirala i nakon petnaestog kola zauzima 12. mesto sa 17 bodova.

Sampdorija je od 90. minuta igrala sa igračem manje pošto je Šokodran Mustafi dobio direktan crveni karton.