Pobede Juventusa i Milana

U ostalim utakmicama Peskara je na svom terenu pobedila Đenovu sa 2:0, a Kjevo je u gostima slavio protiv Kaljarija sa 2:0.

Juventus je došao do druge uzastopne pobede u prvenstvu, a jedini gol na utakmici postigao je Stefan Lihtštajner u 50. minutu na asistenciju Mirka Vučinića.

Palermo je od 75. minuta igrao sa igračem manje, pošto je Mikel Morganela dobio drugi žuti karton.

Milan je na gostujućem terenu slavio protiv Torina i tako došao do treće uzastopne pobede, iako je domaći tim prvi došao do prednosti.

Prvi gol na utakmici postigao je Mario Santana u 28. minutu, a izjednačenje za Milan doneo je Robinjo u 40.

Vođstvo za Milan doneo je Antonio Nočerino u 53. minutu, a prednost je udvostručio Đampaolo Pacini u 61.

Milan je do četvrtog gola došao u 76. minutu, a strelac je bio Stefan El Šaravi, dok je konačan rezultat postavio Rolando Bijanki u 80. minutu.

Katanija je nakon dva uzastopna poraza došla do pobede, a strelci za tim sa Sicilije bili su Lukas Kastro u 50. i Gonsalo Bergesijo u 67. I 82. minutu.

Jedini gol za Sijenu postigao je Alesandro Rosina u 10. minutu.

Peskara je prekinula seriju od pet uzastopnih poraza, a strelci u trijumfu nad Đenovom bili su Elvis Abruskato u 53. minutu i Ante Vukušić u 73.

Srpski internacionalac Boško Janković odigrao je 75. mintua za Đenovu.