Pobeda Njukasla, Siti remizirao

Na utakmici između Kvinš Prak Rendžersa i aktuelnog šampiona Englseke Mančester sitija nije bilo golova, kao i u meču Sanderlenda i Svonsija.

Njukasl je tako, posle pet utakmica bez pobede, zabeležio jednu.

U 19. minutu Papis Demba Sise doveo je goste do prednosti, a na 2:0 povisio je Joan Kabaje u 31.

Aston Vila je u 49. minutu preko Kristijana Bentekea iz penala uspela da smanji prednost Njukasla, ali do kraja meča nije uspela da dođu do izjednačenja.

Stouk je protiv Vigana imao prednost od 2:0, ali su gosti u drugom delu meča uspeli da anuliraju prednost.

Stouk je do prvog gola došao u 23. minutu, a strelac je bio Rajan Šavkros, dok je prednost udvostručio Piter Krauč u 48. minutu.

Vigan je do svog prvog gola došao u 50. minuta preko Džejmsa Mekartura, dok je bod doneo Franko Di Santo u 61.

U sredu uveč igraju se ostale utakmice 24. kola Premijer lige.