Crveno-beli ubedljivi protiv Novog Pazara

Crveno-beli su prvi put u prolećnom delu sezone, uz rezultat, došli i do određenog nivoa igre kojim bi navijači mogli da budu zadovoljniji.

Može se reći da je pobedu Zvezdi doneo "Trio M" - Milivojević, Mudrinski i Milijaš.

U 32. minutu Luka Milivojević je atraktivnim lob udarcem savladao golmana gostiju, a samo dva minuta kasnije najspretniji u kaznenom prostoru Novog Pazara bio je Ognjen Mudrinski.

Konačan rezultat za ubedljivu pobedu postavio je kapiten Nenad Milijaš u 61. minutu.

Za crveno-bele su večeras takmičarski debi imali Nigerijac Abiola Dauda, kao i Stefan Mihajlović, sin nekadašnjeg državnog reprezentativca Jugoslavije, Radmila Mihajlovića.

Takođe, navijače Zvezde može da raduje i povratak Brazilca Kadua posle višemesečnog odsustva zbog povrede.

Rezultati i strelci:

Hajduk - OFK Beograd 3:0 (Rusmir 5, Adamović 8, Sekulić 18)
Donji Srem - Sloboda 0:0
BSK - Vojvodina 3:3 (Ajković 13, Ademović 35, Nuhi 71. penal - Oumaru 39, 79. penal, Kosović 90)
Spartak - Javor 1:1 (Čović 26 - Đorđević 90)
Smederevo - Rad 1:1 (Sikimić 34 - Luković 90)
Crvena zvezda - Novi Pazar 3:0 (Milivojević 32, Mudrinski 34, Milijaš 61)