Radonjić: Ovaj tim može mnogo!

Zvezda je u 4. kolu savladala Laboral Kuču u Vitoriji sa 73:63 i uključila se u borbu za Top16 fazu.

Radonjić je posebno zadovoljan što je njegov tim slavio na veoma teškom gostovanju i dodao da se nada da će igrači uspeti da se oporave fizički i mentalno za naredne izazove.

"Želim da čestitam mojim igračima jer je ovo naša prva ovosezonska pobeda u Evroligi. Nakon mnogo godina večeras smo je napokon ostvarili. Voleo bih da smo do nje došli na nekim prethodnim duelima kod kuće, ali sam srećan jer smo dobili baš večeras, na ovako teškom terenu. Znali smo da će biti veoma važno da počnemo snažno utakmicu. Igrali smo dobru odbranu i kvalitetan napad u prvoj četvrtini. Oni su u drugoj četvrtini uspeli da slome našu igru zahvaljujući odbrani , mi nismo bili baš organizovan, ali smo zadržali čvrstinu u odbrani. Večeras smo napravili iznenađenje, napravili smo prave odluke u ključnim momentima i zbog toga smo slavili. Mislim da će ovo dati samopouzdanje nama i svima ostalima koji veruju u ovaj tim, tim koji je sposoban da pravi veoma dobre stvari. Nadam se da ćemo isti nivo igre prikazati i u narednim mečevima. Potrošili smo se dosta i fizički i mentalno, tako da se nadam da ćemo moći da se oporavimo jer nas čeka još teških mečeva", rekao je Radonjić.