Partizan igra protiv boljeg iz meča Strjumura i Apoela

BEOGRAD, 17. jula 2009. (Beta) - Fudbaleri Partizana, ukoliko eliminišu velški Ril, u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona igraće protiv boljeg iz meča Strejmura sa Farskih ostrva i kiparskog Apoela, odlučeno je žrebom u Nionu.

Partizan će u prvoj utakmici gostovati.

"Crno-beli" su prošlog utorka pobedili Ril u Velsu sa 4:0 i očekuje se da će izboriti plasman u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona.

U prvoj utakmici na Farskim ostrvima Apoel je pobedio Strejmur sa 2:0.

Revanš utakmica između Partizana i Rila igra se u utorak, 21. jula od 20.45 na stadionu u Humskoj.

Utakmice trećeg kola kvalifikacija na programu su 28. i 29. jula, dok se revanši igraju 4. i 5. avgusta. 

Parovi trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona:

Salcburg/Bohemijans - Pjunik/Dinamo Zagreb (u prvoj utakmici bilo je 1:1).
Zrinjski/Slovan Bratislava - Olimpijakos (u prvoj utakmici pobedio je Zrinjski sa 1:0).
Cirih - WIT/Maribor (u prvoj utakmici bilo je 0:0)
Strejmur/Apoel - Ril/Partizan (u prvim utakmicama Partizan je pobedio Ril sa 4:0, dok je Apoel bio bolji od Strejmura sa 2:0).
Inter Turku/Šerif - Slavija Prag (u prvoj utakmici Šerif je pobedio sa 1:0).
Hafnarfjordur/Aktobe - Makabi Haifa/Glentoran (u prvim utakmicama Aktobe je pobedio sa 4:0, a Makabi je ostvario pobedu od 6:0).
Ekranas/Baku - Levski/Santa Hulija (u prvim utakmicama Ekranas i Baku odigrali su 2:2, a Levski je pobedio Santa Huliju sa 4:0).
Ventspils/Didelanž - Makedonija/BATE Borisov (u prvim utakmicama Ventspils je pobedio sa 3:0, a BATE sa 2:0).
Visla Krakov/Levadija - Debrecin/Kalmar (u prvim utakmicama Visla i Levadija odigrali su 1:1, dok je Debrecin pobedio Kalmar sa 2:0).
Kopenhagen/Mogren - Tirana/Stabek (u prvim utakmicama Kopenhagen je pobedio sa 6:0, a Tirana i Stabek odigrali su nerešeno 1:1).

U trećem kolu kvalifikacija igraće i:

Sparta Prag - Panatinaikos
Šahtjor - Temišvar
Sporting - Tvente
Seltik - Dinamo Moskva
Anderleht - Sivaspor

Revanš utakmice drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona igraju se 21. i 22. jula.

Utakmice trećeg kola kvalifikacija na programu su 28. i 29. jula, dok će revanši biti odigrani 4. i 5. avgusta.

Slični članci

Ostavite komentar

Your email address will not be published.