Bajern ubedljiv protiv Milana na turniru u Minhenu

BEOGRAD, 29. jula 2009. (Beta) - Fudbaleri Bajerna su u Minhenu zabeležili ubedljivu pobedu nad Milanom (4:1) u utakmici Audi kupa, dok je Mančester junajted savladao argentinsku ekipu Boka Juniors sa 2:1.

Bajern je mnogo teže nego što pokazuje rezultat došao do pobede nad italijanskim timom.

Domaćin je poveo u 12. minutu golom Tomasa Melera, a drugi gol Bajern je postigao tek u 80. minutu preko Bastijana Švajnštajgera.

Milan je u 81. minutu smanjio golom Andree Pirla i činilo se da će "roso-neri" uvesti meč u neizvesnu završnicu.

Ipak, u 89. minutu Ser Sene je povisio na 3:1, a minut kasnije konačan rezultat postavio je, drugim pogotkom na utakmici, Meler.

Bajern će sutra u finalu Audi kupa igrati protiv Mančester junajteda, koji je golovima Andersona i Valensije savladao Boku Juniors.

Strelac pogotka za argentinski klub bio je Federiko Insua, a u timu Mančestera na ovoj utakmici nije bilo reprezentativaca Srbije Nemanje Vidića i Zorana Tošića.