Sudbina sveta u rukama masona? Nakon nestanka ukletog aviona Jakob Rotšild postao jedini vlasnik čipa budućnosti

„Službena“ priča o sudbini boinga 777 Malasia Airlines-a 370 nikako ne stoji i sada je postalo jasno da je u pitanju očigledno skrivanje istine i određenih poteza. Nakon beskrajnih demonstracija i pokazivanja potpune nesposobnosti malezijske vojske i vlade, s obzirom na radarski zapis nestalog aviona, Vlada Malezije obmanjuje celi svet govoreći da je let srušen u Indijski okean te da su svi koji su bili u avionu mrtvi.

Naime, malezijska vlada, osim što se poslužila sms-om da obavesti svet o navodnoj sudbini aviona, upotrebila jednu veoma jedinstvenu reč, a to je reč „pretpostavljamo“. Oni su pretpostavili da je avion pao tamo i da su svi mrtvi. I odjednom, ućutkan je celi svet.

Njihova priča od samog početka je sumnjiva, sada još i više jer su reč ‘pretpostavljamo’ upotrebili kao apsolutan dokaz, prekinuvši potragu i tako ućutkali medije koji uopšte i ne postavljaju pitanja, što je takođe sumnjivo.

Pitanja koja bi se mogla postaviti je bezbroj – o samom padu aviona, nemogućnosti pronalaska ostataka, zvonjave mobilnog telefona, nema tela, nema ostataka, nema ničega što bi moglo dokazati da je avion pao u more, odnosno da je pilot izvršio samoubistvo ubivši sebe i druge.

Ali, jedno u toj celoj priči je sigurno. Otkrilo se, naime, ko bi mogao imati stvarne koristi od nestanka ovog aviona.

Naime, nakon pada aviona, multimilijarder, član iluminata i prikriveni vođa svijeta, Jakob Rotšild, postao je jedini vlasnik, odnosno dobio je kompletan patent na neverovatni KL-03 mikročip.

U misteriozno nestalom avionu, putovalo je i 20 zaposlenih, odnosno članova uprave američke kompanije Freescale Semiconductor, koji su svoja prava podelili upravo sa Rotšildom, a sasvim slučajno je ta firma dan pre nestanka aviona lansirala gadet za elektronsko ratovanje, kao deo vojnog radarskog sistema.

Nestankom ovih 20 zaposlenih, Jakob Rotšild je postao jedini vlasnik patenta na taj mikročip koji će služiti za ratovanje budućnosti.

Firma Freescale Semiconductor se bavi razvojem mikroprocesora, senzora i drugih tehnologija, uključujući i poluprovodnike koji obavljaju namenske računarske funkcije.

"To su ljudi sa velikim iskustvom i velike tehničke „pozadine“, te su bili vrlo važni ljudi. To je definitivno veliki gubitak za kompaniju",
izjavio je Mič Havs, potpredsednik za globalne komunikacije i odnose sa investitorima, kompanije Freescale Semiconductor.

Izvor: Kurir

Pogledajte još