Real Madrid pobedio Santander

MADRID, 21. novembra 2009. (Beta-AP) - Fudbaleri Real Madrida pobedili su Santander sa 1:0, golom Gonsala Iguanina u prvom poluvremenu, u 11. kolu Primere.

Argentinski fudbaler postigao je gol u 22. minutu, a ekipa je pokazala najbolju igru od početka ove sezone.

Generalni direktor Real Madrida Horhe Valdano istakao je da je nekoliko igrača bilo povređeno i da je propustilo meč, ali da je ekipa odigrala veoma dobro.

Ekipu Barselone koja je vodeća od početka šampionata zadesila je nevolja, jer su već trojica standardnih fudbalera zaraženi "novim gripom".

Nedostatak odbrambenih fudbalera Erika Abidala i Rafaela Markeza, kao i veziste Jaja Turea uzokovali su lošiju igru na gostovanju Atletiko Bilbaou, a posle remija od 1:1, katalonski klub prepustio je pvo mesto Realu .

Deportivo - Atletiko Madrid 2:1 (1:1)