Inter se izvukao, Kaljari ubedljiv

BEOGRAD, 16. januara 2010. (Beta) - Fudbaleri Intera odigrali su nerešeno protiv Barija 2:2, a Kaljari je pobedio Livorno sa 3:0, u utakmicama 20. kola italijanskog prvenstva.

Bari je golovima Paula Bareta u 60. i 63. minutu iz jedanaesteraca vodio sa 2:0, ali je aktuelni šampion Italije uspeo da izjednači golovima Gorana Pandeva u 69. i Dijega Milita u 74. iz penala.

Inter je prvi na tabeli sa 46 bodova, devet više od Milana, koji sutra igra protiv Sijene, ali ima i utakmicu manje.

Fudbaleri Kaljarija pobedili su na svom terenu Livorno sa 3:0 i tako se popeli na šesto mesto na tabeli sa 30 bodova.

Žoakin Larivei postigao je golove u 3. i 50. minutu, a konačan rezultat, petim pogotkom u šampionatu, postavio je Žeda u 64. minutu.

Livorno je sakupio 21 bod i zauzima 14. poziciju na tabeli.