Napoli pobedio Juventus

BEOGRAD, 25. marta 2010. (Beta) - Fudbaleri Napolija pobedili su  Juventus sa 3:1, u utakmici 30. kola italijanskog prvenstva i prekinuli seriju od osam mečeva bez pobede.

Juventus je poveo u sedmom minutu golom Đorđa Kijelinija, ali je domaća ekipa golovima u drugom poluvremenu uspela da preokrene i ostvari 11. pobedu u prvenstvu. Strelci za Napoli bili su Marek Hamšik, Fabio Kvaljarela i Jezekiel Laveci.

Napoli i Juvnetus sakupili su po 47 bodova i nalaze se na ssestom, odnosno sedmom mestu. Ekipa iz Napulja je ssesta jer ima za jedan gol bolju gol razliku.

Utakmice 31. kola igraju se za vikend, Juventus che u Torinu igrati protiv Atalante, a Palermo che biti domachin Bolonji.

Aktuelni ssampion Inter je prvi na tabeli sa 63 boda, a Milan i Roma na drugoj i trechoj poziciji imaju po 59.