Partizan pobedom počeo odbranu titule šampiona

0

BEPOGRAD, 14. avgusta 2010. (Beta) – Fudbaleri Partizana pobedili su u subotu u Beogradu debitanta u Super ligi Inđiju sa 2:1 i uspešno počeli novu sezonu u srpskom prvenstvu u kome će pokušati da osvoje četvrtu uzastopnu titulu šampiona.

Prvi gol za Partizan postigao je već u drugom minutu Brazilac Kleo, koji je glavom iskoristio centaršut Ivana Stevanovića sa desne strane.

Inđiju je dokusurio srpski reprezentativac Radosav Petrović pogotkom u 80. minutu susreta. Zoran Ljubinković je u drugom minutu sudijske nadoknade postigao utešni gol za goste.