Čelsi nastavio sa pobedama, Vigan bolji od Totenhema

BEOGRAD, 28. avgusta 2010. (Beta) - Fudbaleri Čelsija pobedili su Stouk sa 2:0, u utakmici trećeg kola Premijer ligi i ostvarili treću prvenstvenu pobedu.

Domaći Čelsi poveo je preko Florana Malude u 32. minutu, a konačan rezultat postavio je Didije Drogba, iz jedanaesterca u 77. minutu. To
je bio četvrti gol napadača "plavaca" u sezoni.

Čelsi je zadržao prvo mesto na tabeli sa devet bodova, dok je Stouk na pretposlednjem mestu bez bodova.

Fudbaleri Vigana pobedili su na gostovanju Totenhem sa 1:0 golom Uga Rodalege u 80. minutu. Vigan je tako ostvario prvu pobedu u sezoni i sa tri boda "popeo" se na 15. mesto, dok je Totenhem ostao na četiri boda i pao na deveto mesto.

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su Vest Hem sa 3:0 i "popeli" se na treće mesto na tabeli. Golove na Old Trafordu postigli su Vejn
Runi, u 33. minutu iz jedanaesterca i to je bio njegov prvi gol od marta, Nani u 50. i Dimitar Berbatov u 69. minutu.

Reprezentativac Srbije Nemanja Vidić odigrao je svih 90 minuta za Junajted, koji sa sedam bodova zauzima treće mesto na premijerligaškoj tabeli.

"Čekićari" su poslednji na tabeli bez bodova. Oni su na tri utakmice postigli samo jedan gol, a primili devet.

Vulverhempton i Njukasl podelili su bodove 1:1, kao i Blekpul i Fulam 2:2.

Arsenal je ranije danas pobedio na gostovanju Blekburn sa 2:1 i ostao  trci za Čelsijem sa dva boda manje od šampiona Engleske.