Jagodina pobedila Metalac u gostima

BEOGRAD, 16. oktobra 2010. (Beta) - Fudbaleri Jagodine pobedili su u gostima Metalac sa 2:1 i osvojili važne bodove u osmom kolu Super lige Srbije.

Domaći fuedbaleri poveli su golom Misdongara u 13. minutu, međutim, Jagodina je pogotkom Ilića u 28. minutu izjednačila, a Đenić je postavio konačan rezultat u 57. minutu.

Jagodina je na sedmom mestu tabele sa 12 bodova, dok je Metalac ostao na začelju sa samo dva boda.

Fudbaleri OFK Beograda savladali su Spartak sa 2:0, golovima u drugom poluvremenu i time naneli prvi poraz Subotičanima u ovoj sezoni. Golove za OFK Beograd postigli su Kecojević u 66. i Trivunović u 73. minutu.

Indjija i Javor su odigrali nerešeno 1:1, a pogotke su postigli Bubalo u 43. minutu za Indjiju i Odita u 74. minutu za Javor, dok su Čukarički i BSK odigrali meč bez golova.

Prvi meč osmog kola odigrali su juče Partizan i Smederevo, u kome su crno-beli pokazali da imaju veoma dobar napad i postigli pet golova, ali s druge strane pokazali su i nedostatke u odbrani, koja je primila tri gola.

Ostalo je da se sutra u 14.30 odigraju još tri utakmice 8. kola: Hajduk - Vojvodina, Rad - Borac i Sloboda - Crvena zvezda.

Na tabeli sa 19 bodova vode Partizan i Crvena zvezda, koja ima utakmicu manje, a zatim slede Vojvodina sa 15 i Rad sa 14 bodova.