Pobeda Juventusa u Đenovi, gol Krasića

BEOGRAD, 21. novembra 2010. (Beta) - Fudbaleri Juventusa pobedili su u Đenovi istoimenu domaću ekipu sa 2:0 u derbi utakmici 13. kola prvenstva Italije, a strelac drugog pogotka bio je reprezentativac Srbije Miloš Krasić.

Juventus je poveo u 17. minutu čudnim auto-golom. Šut Klaudija Markisija sa 15 metara pogodio je stativu, lopta se potom odbila od glave golmana Eduarda i otkotrljala se u mrežu.

Gosti su u 22. minutu duplirali prednost posle odličnog solo-prodora Miloša Krasića, koji je na desnom boku prevario Kahu Kaladzea i preciznim udarcem iskosa poslao loptu iza leđa čuvara mreže Đenove.

Reprezentativca Srbije u ekipi Juventusa u 61. minutu zamenio je Mohamed Sisoko.

Najbolju priliku za pogodak fudbaleri Djenove propustili su u 83. minutu kada je rezervista Husin Kardža pogodio prečku.