Zvezda bolja od Borca

BEOGRAD, 21. novembra 2010. (Beta) - Fudbaleri Crvene zvezde vratili su se na drugo mesto tabele, pošto su u Beogradu pobedili Borac sa 2:0 u poslednjoj utakmici 13. kola Super lige Srbije.

Golove za crveno-bele postigli su Kadu u 40. i Dejan Milovanović u 56. minutu meča.

Zvezda sada ima 31 bod, a prvi je Partizan sa 34 boda. Vojvodina je treća sa 28.

Zvezda je nedavno teško pobedila Borac u kupu, a danas je takodje imala problema u prvom poluvremenu. Čačani su imali inicijativu sve dok beogradski tim nije postigao gol i preuzeo kontrolu meča.

Ognjen Koroman prošao je tada po levoj strani, dodao Kaduu, koji je prevario odbranu i postigao gol.

Milovanović je gol postigao sa nešto više od 20 metara, pošto je sam sebi stvorio šansu.

Crvena zvezda - Borac Čačak 2:0

Crvena Zvezda: Stamenković - Mikić, Adi, Tošić, Ignjatijević - Isah (od 52. Savio), Milovanović, Koroman, Kadu (od 77. Vešović)- Trifunović, Kaluđerović (od 86. Bogdanović).

Borac: Milojević, Antić, Marić, Alveš, Ignjatović, Maslać, Miličić (od 73. Vašington), Jeremić, Kostić, Knežević, Kamberović (od 46. Stojanović).

Jagodina - Rad 1:1