Remi Juventusa i Fiorentine

BEOGRAD, 27. novembra 2010. (Beta) - Fudbaleri Juventusa i Fiorentine.odigrali su nerešeno 1:1, u utakmici 14. kola italijanskog prvenstva.

Fiorentina koju predvodi srpski trener Siniša Mihajlović povela je u već u četvrtom minutu autogolom Marka Mote, koji je loptu sproveo u svoju mrežu posle šuta Huana Vargasa.

Bod crno-belima doneo je Simone Pepe u 82. minutu iz slobodnog udarca.

Juventus je u prvom poluvremenu mogao da izjednači preko Alesandra Del Pjera, koji je u 27. minutu imao dobru priliku, ali nije bio precizan. Osam minuta kasnije golman "ljubičastih" uspeo je da odbrani Del Pjerov šut iz slobodnog udarca.

U drugom poluvremenu obe ekipe nisu mogle da naprave ozbiljnije šanse. Pokušali su Mario Santana i Djordjo Kijelini, ali nisu uspeli da zatresu protivničku mrežu.

U timu Juventusa svih 90 minuta odigrao je srpski reprezentativac Miloš Krasić, a za Fiorentinu do 65. minuta igrao je Adem Ljajić.