Patizan remizirao sa Torontom

BEOGRAD, 2. februara 2011. (Beta) - Fudbaleri Partizana odigrali su 1:1 sa Torontom u pripremnom meču igranom u turskom gradu
Beleku.

Toronto je poveo već u šestom minutu, a gol je postigao Nana Atakora. Crno-beli su izjednačili u 39. minutu golom Nemanje Tomića iz penala.

Obe ekipe igrale su sa po dve postave u dva poluvremena. Za Partizan su igrali i pojačanja Princ Tagoe i Dominik Adija, dok će Zvonimir Vukić igrati na prijateljskom meču u petak.

Partizan je prvu pripremnu utakmicu igrao protiv Dinama iz Bukurešta, a taj meč je završen 0:0.

Partizan – Toronto 1:1
(1:1)
Strelci: 0:1 – Atakora Đan u 5, 1:1 – Tomić u 40. minutu (iz jedanaesterca).

Partizan (4-1-3-2): Stojković, Miljković, Savić, Krstajić, Lazevski – Medo – Babović, Tomić, S. Ilić – Tejgo, Adija.
U drugom poluvremenu (4-4-2): Živković, Rosi, Jovanović, Stanković, Kizito – Tomić (Od 75. Aškovski), Petrović, Smiljanić, S. Ilić (Od 71. Bogunović) – Kusko, Šćepović.

Toronto (4-3-3):  Frej, Gargan, AtakoraĐan, Kan, Zavarise – Labroka, Peterson, De Rosario – Solsma, Martina, Areko.
U drugom poluvremenu (4–4-2): Kocić, Harden, Gomez, Anri, Morgan – Ent, Sturgis, Kordon, Osei Đan – Plata, Dos Santos.