Orlići slavili u Izraelu sa 1:0

TEL AVIV, 20. avgusta 2011. (Beta) - Mlada fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je u Tel Avivu u prijateljskoj utakmici Izrael sa 1:0.

Jedini pogodak na meču postigao je fudbaler belgijskog Briža Stefan Šćepović u 67. minutu na asistenciju Vuka Mitoševića.

Prvo poluvreme proteklo je u agresivnoj igri domaćina, bez mnogo prilika. U nastavku su izabranici Aleksandra Jankovića preuzeli terensku inicijativu i stvorili nekoliko šansi za gol.

Pored Šćepovića u strelce je mogao da se upiše i Filip Djuričić, ali je nakon solo-akcije šutirao preko gola.

Jedini udarac u okvir gola Srbije igrači Izraela imali su u 51. minutu, kada je Koen šutirao glavom.

Izrael: Klejman, Dasa, Levi, Falah, Ben Haruš, Kaba (od 46. Koen), Zaguri (od 80. Diamant), Eliša (od 71. Mund), Amses (od 62. Davidzada), Asulin (od 64. Zamir), Degu (od 74. Halabi).

Srbija: Aleksić, Miljković (od 69. Petković), Rodić (od 88. Vitas), Gudelj, Savić, Aleksić (od 84. Knežević), Đuričić, Krčmarević (od 62. Mitošević), Šćepović (od 70. Kojić), Krstičić, Marković (od 46. Medojević).