Partizan savladao Al Džaziru u Dubaiju

BEOGRAD, 14. februar 2011. (Beta) - Fudbaleri Partizana pobedili su u prijateljskoj utakmici u Dubaiju domaću ekipu Al Džazire sa 4:2.

Crno-beli su poveli u 51. minutu pogotkom Dominika Adije, posle asistencije Milana Smiljanića. Samo četiri minuta kasnije posle kornera se najbolje snašao Prins Tagoe i povisio na 2:0.

Strelac trećeg pogotka za Partizan bio je Zvonimir Vukić u 57. minutu, nakon dodavanja Tagoea.

Al Džazira je uzvratila u 62. minutu pogotkom Matijasa Delgada, a osam minuta kasnije i Rikarda Oliveire.

Pobedu prvaka Srbije u poslednjem minutu utakmice potvrdio je Marko Šćepović, posle asistencije Darka Brašanca.

"Bilo je nekih dobrih i nekih loših stvari. Sve se polako kristališe i dobijamo jasnu sliku. U prvom poluvremenu smo teško dolazili do igre, a u drugom smo bili znatno bolji. Tejgo i Adija su imali i nekih osnovnih grešaka, ali nam daju brzinu i prodornost u napadu. Ovo nam pokazuje u kom pravcu ćemo ići