Partizan odigrao nerešeno protiv Srema

BEOGRAD, 22. februara 2011. (Beta) - Fudbaleri Partizana i Srema iz Sremske Mitrovice odigrali su nerešeno 1:1 u prijateljskoj utakmici u sportskom centru Teleoptik u Zemunu.

Strelac vodećeg pogotka za crno-bele bio je Prins Tejgo u 21. minutu, a izjednačujući gol za drugoligaša postigao je Dino Šarac u 25. minutu.

Početak prolećnog dela domaće Super lige pomeren je sa 26. Februara na 5. mart, a crno-beli će gostovati kod Inđije.

Partizan – Srem 1:1 (1:1)

Partizan

I poluvreme: Stojković, Miljković, Savić, Krstajić, Kizito, Kamara, Babović, Ilić, Vukić, Prince, Adija.

II poluvreme: Ilić Radiša, Stevanović, Jovanović, Stankoivć, Lazevski, Petrović, Smiljanić, Tomić, Brašanac, Bogunović, Šćepović.