Crvena zvezda pobedila u Ivanjici

BEOGRAD, 2. aprila 2011. (Beta) - Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su u subotu u Ivanjici ekipu Javora sa 2:0, u utakmici 20. kola prvenstva Srbije.

Peti uzastopni trijumf beogradskom timu golovima su doneli Aleksandar Jevtić u 33. minutu i Andrija Kaludjerović u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena.

U finišu meča Javor je ostao sa igračem manje na terenu, pošto je u 83. minutu zbog drugog žutog kartona teren morao da napusti Goran Luković.

Pri rezultatu 0:0 sudija Dejan Santrač mogao je da dodeli crveni karton golmanu Zvezde Bobanu Bajkoviću. On je oborio Marka Momčilovića izvan šesnaesterca, ali je arbitar procenio da je to prekršaj za žuti karton.

Crvena zvezda se sa ova tri boda izjednačila na prvoj poziciji Super lige sa Partizanom, koji u 18.00 na svom terenu igra protiv Borca iz Čačka. Javor je ostao na desetom mestu.