Spartak pobedio OFK Beograd

BEOGRAD, 20. aprila 2011. (Beta) - Fudbaleri Spartaka pobedili su u sredu posle preokreta OFK Beograd sa 3:1 u prvoj utakmici 23. kola Super lige Srbije.

Spartak je tako prekinuo seriju od dva uzastopna poraza i ostao izdvojen na petom mestu tabele, sa četiri boda više od Smedereva, koje trenutno igra sa Partizanom.

OFK Beograd je poveo već u petom minutu, kada je Miloš Krstić iskoristio grešku odbrane i doveo "romantičare" u prednost.

Spartak je igrao bolje u drugom poluvremenu i imao je inicijativu, tako da je izjednačio u 53. minutu golom iz penala Vladimira Torbice.

Marko Adamović je pred sam kraj postigao lep gol sa 25 metara. Konačni rezultat postigao je Aleksandar Nosković u nadoknadi vremena, kada je video da je golman OFK-e Bojan Šaranov istrčao u napad, tako da je uputio loptu u praznu mrežu.